top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraadmin

adidas Originals - sportovní dědictvíBrýle adidas Originals- průkopnická značka sportovního životního stylu i mimo hřište.


Brýle adidas Originals je značka inspirována bohatým sportovním dědictvím adidas - jedné z předních světových sportovních značek a světovým designérem a vývojářem sportovní obuvi a oděvů.

adidas Originals je značka životního stylu založená v roce 2001. adidas Originals pokračuje v rozvíjení odkazu značky adidas prostřednictvím jejího závazku k inovaci produktů a její schopnosti filtrovat kreativitu a odvahu nalezenou na sportovním hřišti prostřednictvím objektivu současné kultury mládeže.


adidas Originals, označený ikonickým logem Trefoil, které bylo poprvé použito v roce 1972 a prosazováno těmi, kteří utvářejí a definují tvůrčí kulturu, nadále vede cestu jako průkopnická značka sportovního životního stylu i mimo hřište.


Brýle adidas Originals, je tedy značka mnoha dualit, zachycují roli brandu adidas v raném atletickém designu, ale i v hip-hopové revoluci a současné “streetwear” kultury.

14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page